Novinky / Plán sezony 2012

Plán sezony 2012

Sezona 2012 klepe na dveře. Podíváme se na plány jednotlivých závodníků pro tento rok.

Eduard Leganov naváže na minulou sezonu ve třídě GT4 seriálu GT4 European cup. V polovině března pojedeme testovat vůz Ginetta G50 s upgrady pro rok 2012 na slovenský okruh Slovakiaring a 30. března se koná první závod sezony na francouzském okruhu Paul Ricard. Seriál GT4 European cup pro rok 2012 opět nabízí závodění na věhlasných evropských okruzích jako jsou zmíněný Paul-Ricard, Dijon-Prenois, Brescia Franciacorta, belgické Spa či závěr sezony v holandském Zandvoortu.

Krzysztof Skorupski bude útočit na titul mistra v seriálu Mistrovství Evropy v Rallycrosse. Nelze mít ani jiné plány. Výsledky, které Krzysztof předvedl v minulé sezoně, byly fantastické. S vozem VW Polo 1,6 zvítězil ve 3 závodech ze 6 a celkově získal třetí místo!

Stanislav Šusta v kategorii Rallycross pojede, stejně jako loni, kompletní seriál Mistrovství Evropy v Rallycrosse. Po loňském seznamování se s vozem očekáváme, že Standa v průběhu sezony nastřádá daleko víc bodů a zkusí znovu atmosféru v A-finále.

Josef Šusta okusí Rallycross v šampionátu Mistrovství Evropy poprvé. Usedne za volant předchozího vozu Standy, Škody Fabie MK 1.